PRADŽIA

Informacija apie lytiškumą ir intymius santykius pritaikyta asmenims turintiems intelekto / mokymosi sutrikimus


SEAD skirtas suaugusiems asmenims, turintiems mokymosi sutrikimų, kuriems lytinio švietimo informacija yra sunkiai suprantama. SEAD projekte dalyvauja tėvai ir darbuotojai, dirbantys su mokymosi sutrikimus turinčiais suaugusiais asmenimis. Projekto tikslas – padėti šiems žmonėms savarankiškai gyventi pilnavertį lytinį gyvenimą.

Intelekto negalia sumažina galimybes suprasti naują, sudėtingą informaciją ir teisingai taikyti ją praktikoje. Todėl mokydamiesi savarankiškai ir naudodamiesi specialiai jiems nepritaikytais mokymosi metodais gerų rezultatų nepasiekiama.

Mes neturime priimti negalią, kaip kliūtį trukdančią individui gauti švietimą ir pagalbą šioje srityje. Taip, kaip visuomenė užtikrina fizinę negalią turintiems asmenims keltuvus, liftus ir kitokias lengvatas leidžiančias jiems įsijungti į visuomeninį gyvenimą, taip turėtų būti sukurta medžiaga leidžianti įgalinti intelekto negalią turinčius asmenis gauti suprantamą, specialiai jiems pritaikytą lytinį švietimą.

NAUJIENOS (Feature announcements & links)

Kaip jūs galite padėti
• Dalinkitės informacija ir gerąja patirtimi apie lytinį švietimą suaugusiesiems su mokymosi sutrikimais su SEAD partneriais

• Prisijunkite prie mūsų puslapio du kartus per metus: project@euconcilia.de

• Pasidalinti su savo partneriais naujienomis

• Domėkitės šalių ataskaitomis ir komentuokite jas

• Naudokitės priemonių dėže