1. APIE PROJEKTĄ

Ruošiama informacija apie lytiškumą ir intymius santykius, kuri bus taikoma asmenims turintiems intelekto / mokymosi sutrikimus


Net ir šiandien yra žmonių, kurie atsisako pripažinti, kad visi žmonės turi seksualinių poreikių bei jausmų, nepriklausomai nuo jų psichinių ir fizinių gebėjimų. Tačiau dėl savo negalios pobūdžio jie negauna teisingos, suprantamai pateiktos informacijos apie lytinį švietimą. Tai dažnai sukelia atvirus klausimus ir painiavą, o kartais net ir fizinę prievartą nenumatytose situacijose su neįgaliais asmenimis

ES“Grundtvig” finansuojamas projektas remiasi partnerių iš Belgijos, Vokietijos, Vengrijos, Suomijos, Lietuvos, Nyderlandų, ir JK. patirtimi. Šiame projekte mes dirbame kartu iki 2015 rugsėjo. Mes norime suteikti informaciją neįgaliesiems, jų tėvams ir darbuotojams, dirbantiems su jais lytinio švietimo klausimais. Mes siekiame sukurti ir išbandyti alternatyvius mokymosi metodus.
Kūrybiškumas ir menas gali būti geras būdas vystyti neįgaliųjų integraciją į visuomenę ir skatinti jų asmeninį tobulėjimą.
Dalinamės mūsų supratimu apie tai, ką mums reiškia “bendradarbiavimas” ir pasižadame kartu operatyviai dirbti su žmonėmis turinčiais mokymosi sutrikimų kiekvieno iš mūsų pačių šalyje.

Mes įsipareigojame:
• Bendras darbas su neįgaliaisiais grindžiamas pasitikėjimu ir pagarba;

• Mes vertiname neįgaliųjų patirtį;

• Mes dalinsimės žiniomis ir patirtimi lengvai suprantamais metodais.