Ekspertų taryba

Ekspertų taryba dalyvauja parenkant tinkamus metodus ir priemones, skirtas lytinio švietimo plėtrai asmenims su intelekto/ mokymosi sutrikimais. Ekspertai taip pat kuruoja iniciatyvinę grupę, visame SEAD projekte.


floris_bottingaFloris Bottinga (Vokietija)

Socialinis ir lytinio švietimo darbuotojas, Floris pradėjo dirbti su šeimom nuo 2006 m. pirmaujančioje asociacijoje tiriančioje intymius santykius ir šeimos planavimą Vokietijoje. Jo kvalifikacija apima projektus, kurių metu rengiami seminarai žmonėms su negalia apie seksualumą, partnerystę ir flirtavimą, o taip pat teikia konsultavimo paslaugas. Jis bendradarbiauja su neįgaliųjų organizacijomis, savo regione.

logo_profamilia
avatar_vrouwEija Holma (Suomija)

Eija yra patyrusi pedagogė dirbanti su specialiųjų poreikių asmenimis Luovi Profesinėje mokykloje. Dauguma besimokančiųjų turi intelekto/ mokymosi sutrikimus, kurie šioje švietimo įstaigoje įgyja turto priežiūros, amatų, dizainerių kvalifikacijas. Ji taip pat yra svetainės moderatorė.

avatar_vrouwJoke van De Boogaard (Olandija)

Joke van De Boogaard dirba politiniu patarėju HAN taikomųjų mokslų universitete, Sveikatos ir socialinių mokslų fakultete, pirmaujančiame praktika pagrįstais moksliniais tyrimais, susijusiais su negalia. Jis sukūrė studijų programas ir priemones, skirtas suaugusiems, turintiems intelekto / mokymosi negalią, o taip pat mokymo programas pedagogams. Joke van De Boogaard taip pat organizuoja renginius ir veiklą užsienio studentams.

avatar_vrouwPhilipa Bragman (Jungtinė Karalystė)

Philipa yra naujovių įkūrėja, dirbanti tarptautinėje organizacijoje, kurioje žmonės su intelekto/ mokymosi negalia dirba šalia žmonių, kurie šios negalios neturi. Ji dalyvauja instruktuojant suaugusius su mokymosi sutrikimais Jungtinėje Karalystėje, kuriant jiems adaptuotas programas.

avatar_vrouwCatherine Carter (Jungtinė Karalystė)

Catherine konsultuoja specialistus, dirbančius su žmonėmis turinčiais mokymosi sutrikimų. Konsultacijos susiję su lytiniu švietimu ir sveikata, šeimyniniais santykiais. Taip pat teikia informaciją moterų ir smurto šeimoje klausimais. Ji atliko mokslinius tyrimus motinystės ir nėščiųjų moterų su mokymosi sutrikimais srityje. Ji taip pat dalyvauja NHS Anglijos valdyboje.